top of page
IMG_0640.jpg

EDUKACIJOS

Edukacijos vyksta mano tėvų sodyboje, pavėsinėje po atviru dangumi. Čia jus pasitinku basa (atvira) ir su šypsena. Viskas vyksta laisvai: čia galima lipdyti, grožėtis horizontu ir šimtamečiais klevais, išeiti į laukus, prisėsti pasimėgauti mėtų arbata, paskaityti mamos poeziją… Tai visiška laisvė jums… Edukacija vyksta 2-3 val. Ją pradedu prisistatydama save, savo istoriją, pateikiu vaizdinės medžiagos, nes keramika yra neatsiejama nuo mano asmenybės, potyrių, patirčių. 

 

Vėliau aiškinamės, kokie svarbiausi keramikos žingsniai, pristatau įvairią informaciją, kurios man labai trūko, kai pradėjau lipdyti pati, todėl ir noriu su žmonėmis pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Vėliau kartu pradedame lipdyti pirmą kūrinį, kurį lipdome kartu, kad pajaustume molį, tekstūras, storį, taip pirmiausiai pabandome susipažinti su šia medžiaga. Antrą kūrinį lipdome pasirinktinai: su kiekvienu dirbu asmeniškai, stebiu procesą, padedu rasti kūrybinius sprendimus, meniškai pasirinkti. Darbus dekoruojame iš pievų surinktais žalumynais, kuriame paviršių, įspausdami medieną, medžiagos atraižas. 

 

Visada pasiūlau galimybę įspausti į molį norimą citatą, dainos eilutes, datą, svarbų žodį. Susitikimas su moliu įvyksta labai greitai. Tos valandos pralekia, tačiau visada užfiksuoju tą tylos momentą, kai kiekvienas žmogus – kūrėjas – būna dialoge su kūriniu, taip giliai įnikęs, paskendęs, susikoncentravęs. Tuo molis ir užburia, įtraukia. Po edukacijos visus išleidžiu, o pati pasilieku susikaupimui, įkvėpimui, ramybės momentui.

Vežu darbus į savo studiją, ten jų džiovinimas trunka apie savaitę laiko, tuomet dar šiek tiek pašlifuoju nelygumus ir dedu pirmajam degimui, kuris vyksta dvi paras. Ištrauktus iš krosnies darbus glazūruoju ir dedu antrajam dviejų parų degimui. Tuomet su nekantrumu laukiu to momento, kai atidarysiu krosnį: kiekvieną darbą, detalę iščiupinėju, pasidžiaugiu. Štai kodėl šis procesas toks ilgas, reikalaujantis kruopštumo, susikaupimo, išteklių, žinių, noro ir didelės, didelės meilės keramikai.

 

 

EDUKACIJOS KAINA:

MAŽOS APIMTIES KŪRINYS

25 - 30 €

DIDELĖS APIMTIES KŪRINYS

35 - 60 €

 

Edukacijos kaina skaičiuojama atsižvelgiant į nulipdytų darbų kiekį ir dydį. Dėl edukacijų kreipkitės telefonu arba asmenine žinute: susiderinsime laiką, datą ir kitas detales. Edukacijas vedame ir didelėms bei įvairaus amžiaus grupėms. Grupės žmonių skaičius – nuo 6 iki 14 asmenų.

FullSizeRender 5.jpg
FullSizeRender 4.jpg
IMG_3521.jpg
IMG_3581.jpg
IMG_8889 copy.jpg
FullSizeRender 9.jpg
IMG_8890 copy.jpg
IMG_8746.JPG
bottom of page