top of page
DSCF5399.jpg

IŠSIPILDYMAS

Man, kaip kūrėjai, visada svarbu įgyvendinti savo sumanymus, išpildyti idėjas, ieškoti naujų, todėl čia rasite istorijas ne tik apie sukurtus indus restoranams, bet ir įgyvendintas idėjas. Savo veikla siekiu skleisti žinią ir kurti socialinę vertę, prisiimti atsakomybę, matyti tolimesnę pasaulio viziją, todėl ir su jumis noriu pasidalinti savo įgyvendintomis idėjomis, projektais, bendradarbiavimu.

 

Meno produktai ir paslaugos teikia simbolines vertes. Svarbu, kaip meno produktai pristatomi vartotojui, kad jis būtų sudomintas, įtrauktas, komunikacijos žinutė būtų suprasta. Visuomenė gyvena laikotarpyje, pasižyminčiame globalumu, žinių ir informacijos srauto kiekiu, įvairių technologinių, politinių, socialinių, kultūrinių reiškinių kaita, darančia įtaką ne tik visuomenei, bet ir jos atspindžiui – kuriamam menui.

Meno svarbos klausimas dėl savo funkcijų ir reikšmės yra nuolatinis diskusijų objektas šių dienų visuomenėje. Visi kultūros objektai įgauna reikšmę jų suvokimo, vartojimo, interpretacijos proceso metu (Umberto 2004: 59). Vienas iš kultūros objektų yra menas, kuris nuolat kvestionuojamas, tampantis diskusijų objektu: kas yra menas? Kaip jį suprasti? Kokia jo vertė? Kokią reikšmę jis turi visuomenei?

Kurdama nuolat keliu šiuos klausimus.

 

bottom of page